» » Пішов із життя ветеран нашого театру - Жека Йосип Фердинандович

Пішов із життя ветеран нашого театру - Жека Йосип Фердинандович

Пішов із життя ветеран нашого театру - Жека Йосип Фердинандович Скорботна звістка про непоправну втрату сколихнула колектив Закарпатського академічного обласного театру ляльок – на 74-ому році пішов із життя Жека Йосип Фердинандович, яка майже чверть століття віддав служінню театру: працював завідувачем художньо — постановчої частини, відтак — машиністом сцени, за час роботи в театрі показавши себе високо професійним працівником. Його професіоналізм проявився у підготовці та випуску багатьох театральних вистав, під його керівництвом бутафорські, столярні, художнні цехи виробляли зручне та просте за своєю конструкцією сценічне обладнання, декорації й ляльок, які багато років використовуються у виставах.
Відійшла у Вічність добра і щира людина.. Він жив, радів світу, людям, що оточували його. Світлий, добрий спомин про нашого колегу назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним.
Працівники Закарпатського академічного обласного театру ляльок щиро співчувають родині та близьким Йосипа Фердинандовича. Вічна йому пам'ять!скачать dle 10.1русский торрент трекер
Яндекс.Метрика