РЕПЕРТУАР ТЕАТРУ

1. НЕДОТЕПА ІЗ ВЕРТЕПА http://bavka.com
2. ЛІСОВА ПІСНЯ http://bavka.com
3. ТРИЧI СЛАВНИЙ РОЗБIЙНИК ПИНТЯ http://bavka.com
4. ПОПЕЛЮШКА. Спогад про нездійсненне http://bavka.com
5. ДІД КУЗЬМА ТА ЮРБА http://bavka.com
6. А ДЕ Ж П’ЯТЕ? http://bavka.com
7. СТІЙКИЙ ОЛОВ’ЯНИЙ СОЛДАТИК http://bavka.com
8. ПІДКОВА НА ЩАСТЯ http://bavka.com
9. МАЛЮК І КАРЛСОН http://bavka.com
10. ДЕРЕВ’ЯНЕ ДИВО http://bavka.com
11. КОНЯГИ http://bavka.com
12. ЕНЕЇДА http://bavka.com
13. ЦИРК IВАНА СИЛИ http://bavka.com
14. КРАСУНЯ і ЧУДОВИСЧЬКО http://bavka.com
15. ПРИНЦЕСА-СТРИБУНКА http://bavka.com
16. КІШКИ-МИШКИ ТА СИРУ ТРІШКИ http://bavka.com
17. БАРМАЛІЙ http://bavka.com
18. ЯК ЇЖАК І ДІТВОРА РЯТУВАЛИ ГУСЕНЯ http://bavka.com
19. ЧУКОКОЛА http://bavka.com
20. УСМІШКА КЛОУНА http://bavka.com
21. ПРИБУЛЬЦІ З ПЛАНЕТИ ГЕЛІПУППЕР http://bavka.com
22. КАЗКА З ВАЛІЗКИ http://bavka.com
23. КОЗА ДЕРЕЗА
24. ЖИРАФА І НОСОРІГ http://bavka.com
25. СНІГОВИЧКИ ТА СОНЕЧКО http://bavka.com
26. ПРО ЯНКА-ДУРНЯ, ЧОРТА І СИРОТИНКУ МАРИСЮ http://bavka.com
27. КАЗКА ШКЕРЕБЕРТЬ http://bavka.com
28. КАЗКА ПРО ТРЬОХ ПОРОСЯТ http://bavka.com
29. ЧАРІВНЕ КРЕСАЛО http://bavka.com
30. СПЛЯЧА КРАСУНЯ http://bavka.com
31. МИ - НАЗАВЖДИ! http://bavka.com
32. ЛЯЛЬКОВЕ ШОУ bavka.com
33. КАЗКА ПРО РИБАКА ТА РИБКУ http://bavka.com
34. БУКА http://bavka.com
35. ТЕРЕМОК http://bavka.com
36. СПІВОЧЕ ПОРОСЯТКО
37. КОЛОБОК http://bavka.com
38. ПО ЩУЧОМУ ВЕЛІННЮ http://bavka.com/
39. 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка - присвячується. СТОРІНКИ ЩОДЕННИКА ПОЕТА http://bavka.com
40. У НАШІМ РАЇ НА ЗЕМЛІ http://bavka.com
41. РАЗ ХАТИНКА, ДВА ХАТИНКА…
42. КОТИК І ПІВНИК
43. ЧАРІВНІ СЛОВА
44. ЗОЛОТЕ КУРЧА
45. ФАРБОВАНИЙ ЛИС

Детальніше

З Новим 2018 Роком!

З Новим 2018 Роком!

Детальніше

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на січень 2018 р

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на січень 2018 р

Детальніше

Закарпатський театр ляльок до свого 35-річчя випустив книжку «Театр граючої ляльки Срібної землі»

Поява цього двомовного (українська, англійська), з вишуканим кольоровим, яскравим дизайном видання, що передає атмосферу веселого лялькового дійства (Галина Корнєва), стала можливою за сприяння Управління культури Закарпатської облдержадміністрації.
Упорядники й автори – Мирослав Петій, Ніна Малишка, Марина Белоус, Галина Корнєва, поставили собі за мету донести до загалу історію виникнення ідеї створення у старовинному Ужгороді – центрі Срібного Закарпатського краю, театру для найменших глядачів.
У назві «Бавка», так Театр ляльок став називатися відносно недавно, є характерна ознака. «Бавками» у верховинських селах здавна називали видовища, з якими бували там заїжджі лицедії, а учасником давніх вертепів завжди був «бавиля», актор, що виступав з ляльками. Таким чином, назва «Бавка» веде свій початок від давніх традицій народного лялькового мистецтва Закарпаття.
https://day.kyiv.ua
Закарпатський театр ляльок до свого 35-річчя випустив книжку «Театр граючої ляльки Срібної землі»
Закарпатський театр ляльок до свого 35-річчя випустив книжку «Театр граючої ляльки Срібної землі»
Закарпатський театр ляльок до свого 35-річчя випустив книжку «Театр граючої ляльки Срібної землі»

Детальніше

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на грудень 2017 р

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на грудень 2017 р

Детальніше

Олександр Куцик: «Актори завжди підуть за режисером, якщо в нього є, куди їх повести»

Олександр Куцик: «Актори завжди підуть за режисером, якщо в нього є, куди їх повести»
Один із найвідоміших закарпатських режисерів про «театральну дієту», дитинство як сценарій автобіографії і «Недотепу із Вертепа» - візитівку «Бавки».
Заслужений артист України, режисер-постановник Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Бавка», лауреат і дипломант всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів, – для творчої біографії Олександра Куцика замало кількох сторінок, не те що одного абзацу в цьому інтерв’ю. Однак є словесна формула, яка лаконічно пояснює значну частину його досягнень – творець «Недотепи із Вертепа». У цій виставі – частинка дитинства Олександра Петровича і водночас вона є найкращим підтвердженням його майстерності, адже здобула десятки перемог, стала візитівкою «Бавки», і з часу прем’єри користується шаленим успіхом на Закарпатті та поза його межами. Якщо Дмитро Кешеля є «батьком» цього твору, то Олександр Куцик – «хрещений батько «Недотепи».
У своєму житті Олександр Куцик пройшов усі театральні етапи: починав з актора, продовжив як режисер, відкрив у собі педагога. Упродовж 30 років режисерської діяльності поставив понад три десятки вистав тільки в Закарпатському обласному театрі, а загалом лялькарській справі віддав 45 років свого життя. Сьогодні, зізнається, йому цікавіший професійний, фаховий етап, коли хочеться працювати не лише з одним колективом, а ставити вистави у різних театрах, бо це новий досвід. Тож нині Олександр є режисером-постановником у «Бавці» і своєрідним гастролером в інших театрах, як сам себе називає.
Під час інтерв’ю він спілкується так, ніби грає на сцені. Однак це зовсім не перевтілення заради співрозмовника, а такий особливий стиль спілкування. Кожне слово, емоція - справжні. Він не актор у житті, його життя – це театр, і мистецтво настільки наповнило єство, що навіть у буденності він не дозволяє собі монотонних речень, а проймається усім, про що розповідає. Олександр Куцик – це найважливіший, найвимогливіший глядач режисера Олександра Куцика, і в цьому, певно, секрет успіху талановитого закарпатця, про який багато театралів лише мріють.
http://prozak.info/Osobistosti

Детальніше

5 листопада, у неділю. ПРЕМ'ЄРА."Прибульці з планети Геліпуппер"

У цю неділю, традиційно об 11.00 та 13.00, у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок презентують веселу та пізнавальну новинку – виставу "Прибульці з планети Геліпуппер"
Лялькарі "Бавки" в Ужгороді влаштовують шанувальникам зустріч із "Прибульцями з планети Геліпуппер"
5 листопада Закарпатський академічний обласний театр ляльок представить увазі малих глядачів свою нову роботу – виставу "Прибульці з планети Геліпуппер" за п'єсою ужгородської авторки Хави Ейзель.
Лялькарі "Бавки" в Ужгороді влаштовують шанувальникам зустріч із "Прибульцями з планети Геліпуппер"
Постановка – творча заявка досвідченої актриси театру Лариси Кривчик, яка пробує свої сили в режисурі. Раніше, у 2013 році, нею поставлена вистава "Як їжак і дітвора рятували гусеня", що здобула популярність серед глядачів та присутня в постійному репертуарі "Бавки".
http://zakarpattya.net.ua/News
http://www.kultura.uz.ua
5 листопада, у неділю. ПРЕМ'ЄРА."Прибульці з планети Геліпуппер"

Детальніше

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на листопад 2017 р

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на листопад 2017 р

Детальніше

Закарпаття онлайн » Новини » Культура Закарпатські лялькарі повернулися з ювілейного Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Подільська лялька"

Закарпатські лялькарі повернулися з ювілейного Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Подільська лялька" з відзнакою
Диплом Х Ювілейного Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Подільська лялька" у номінації "Популяризація поетичного слова Кобзаря серед підростаючого покоління" отримав Закарпатський академічний обласний театр ляльок за виставу "У нашім раї на землі" (Дитячий кобзарик) за творами Тараса Шевченка (сценічна редакція і постановка режисера, заслуженого артиста України Олександра Куцика, сценографія Тетяни Улинець, світлова партитура Ірини Осокіної).
На жовтневому фестивалі Вінниччина зустрічала сімнадцять театрів ляльок, зокрема з Литви, Молдови, Польщі, Румунії та різних міст України - Дніпра, Києва, Житомира, Чернігова, Черкас, Миколаєва, Рівного, Херсона та Ужгорода. Конкурсною програмою фестивалю передбачались нагороди у 15 номінаціях. http://zakarpattya.net.ua/News
 Закарпаття онлайн » Новини » Культура Закарпатські лялькарі повернулися з ювілейного Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Подільська лялька" Закарпаття онлайн » Новини » Культура Закарпатські лялькарі повернулися з ювілейного Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Подільська лялька" Закарпаття онлайн » Новини » Культура Закарпатські лялькарі повернулися з ювілейного Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Подільська лялька"

Детальніше

Майстри-казкарі. Алла Підлужна

У жовтні Ужгород гостинно зустрічає лялькарів із різних куточків світу.
Традиційно у Театрі ляльок «Бавка» відбувається Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Інтерлялька». І хоча цьогоріч Фестиваль за рахунком лише ХVІ, він — найстаріший серед вітчизняних фестивалів цього жанру, оскільки першим долучив до своєї мистецької програми творчість зарубіжних колег.
Уперше захід відбувався без автора ідеї і свого натхненника Олександра Туряниці, який рік тому пішов із життя. Але те, що форум продовжується нинішнім керівництвом «Бавки» (директор Мирослав Петій), є найкращою даниною пам’яті першому організатору й підтвердженням важливості започаткованої справи, яка ставить пріоритетом питання мистецького виховання маленьких шанувальників театру.
«Інтерлялька-2017» подарувала зустріч із 12 колективами. Це були українські театри, а також театри зі Словаччини, Франції, Аргентини.
«Інтерлялька» дає змогу побачити певний художній зріз сучасного мистецтва, відстежити визначені тенденції розвитку, напрямки творчих пошуків, знайти порівняльні й відмінні риси. Актори, які йдуть служити ляльковому мистецтву, по-особливому віддані ляльці. У храмі, яким є театр ляльок, лялька — найголовніший символ, ідол. Актори, для яких мистецтво є чимось на кшталт релігії, уявляють ляльку іконою, якій поклоняються, яку звеличують, в яку беззастережно вірять. І можливо, з великої шани, здебільшого залишають її «висіти» на гвіздочку в декораційному цеху. Тобто актори, люблячи й вірячи, з легкістю заміняють ляльку собою, власною грою, живим планом. На жаль, тенденція останніх років не змінюється, а продовжує існувати у просторі лялькової вистави. Вона особливо спостерігається в українських театрах.
Програму «Інтерляльки-2017» презентували вистави, переважно забарвлені національним колоритом, патріотичними мотивами. Боротьба з казковим триголовим змієм у «Козацьких вітрилах» Тернопільського театру актора і ляльки відразу налаштовує на беззаперечну перемогу козака, позбавляючи глядачів можливості справжнього співпереживання.

ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ https://day.kyiv.ua/uk/article/kultura/maystry-kazkari
Майстри-казкарі. Алла Підлужна
Майстри-казкарі. Алла Підлужна
Майстри-казкарі. Алла Підлужна

Детальніше

Предыдущая страница Следующая страница
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
iPhone / Ipad / Ipod - Новости
Яндекс.Метрика