РЕПЕРТУАР ТЕАТРУ

1. НЕДОТЕПА ІЗ ВЕРТЕПА http://bavka.com
2. ЛІСОВА ПІСНЯ http://bavka.com
3. ТРИЧI СЛАВНИЙ РОЗБIЙНИК ПИНТЯ http://bavka.com
4. ПОПЕЛЮШКА. Спогад про нездійсненне http://bavka.com
5. ДІД КУЗЬМА ТА ЮРБА http://bavka.com
6. А ДЕ Ж П’ЯТЕ? http://bavka.com
7. СТІЙКИЙ ОЛОВ’ЯНИЙ СОЛДАТИК http://bavka.com
8. ПІДКОВА НА ЩАСТЯ http://bavka.com
9. МАЛЮК І КАРЛСОН http://bavka.com
10. ДЕРЕВ’ЯНЕ ДИВО http://bavka.com
11. КОНЯГИ http://bavka.com
12. ЕНЕЇДА http://bavka.com
13. ЦИРК IВАНА СИЛИ http://bavka.com
14. КРАСУНЯ і ЧУДОВИСЧЬКО http://bavka.com
15. ПРИНЦЕСА-СТРИБУНКА http://bavka.com
16. КІШКИ-МИШКИ ТА СИРУ ТРІШКИ http://bavka.com
17. БАРМАЛІЙ http://bavka.com
18. ЯК ЇЖАК І ДІТВОРА РЯТУВАЛИ ГУСЕНЯ http://bavka.com
19. ЧУКОКОЛА http://bavka.com
20. УСМІШКА КЛОУНА http://bavka.com
21. ПРИБУЛЬЦІ З ПЛАНЕТИ ГЕЛІПУППЕР http://bavka.com
22. КАЗКА З ВАЛІЗКИ http://bavka.com
23. КОЗА ДЕРЕЗА
24. ЖИРАФА І НОСОРІГ http://bavka.com
25. СНІГОВИЧКИ ТА СОНЕЧКО http://bavka.com
26. ПРО ЯНКА-ДУРНЯ, ЧОРТА І СИРОТИНКУ МАРИСЮ http://bavka.com
27. КАЗКА ШКЕРЕБЕРТЬ http://bavka.com
28. КАЗКА ПРО ТРЬОХ ПОРОСЯТ http://bavka.com
29. ЧАРІВНЕ КРЕСАЛО http://bavka.com
30. СПЛЯЧА КРАСУНЯ http://bavka.com
31. МИ - НАЗАВЖДИ! http://bavka.com
32. ЛЯЛЬКОВЕ ШОУ bavka.com
33. КАЗКА ПРО РИБАКА ТА РИБКУ http://bavka.com
34. БУКА http://bavka.com
35. ТЕРЕМОК http://bavka.com
36. СПІВОЧЕ ПОРОСЯТКО
37. КОЛОБОК http://bavka.com
38. ПО ЩУЧОМУ ВЕЛІННЮ http://bavka.com/
39. 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка - присвячується. СТОРІНКИ ЩОДЕННИКА ПОЕТА http://bavka.com
40. У НАШІМ РАЇ НА ЗЕМЛІ http://bavka.com
41. РАЗ ХАТИНКА, ДВА ХАТИНКА…
42. КОТИК І ПІВНИК
43. ЧАРІВНІ СЛОВА
44. ЗОЛОТЕ КУРЧА
45. ФАРБОВАНИЙ ЛИС

Детальніше

У неділю, 18 лютого 2018 ПРЕМ’ЄРА - "Чок та його вірні друзі" запрошують дітвору до обласного театру ляльок! Початок - 11:00 та 13:00

Детальніше

Закарпатські лялькарі повернулись із Білорусі з перемогою на міжнародному фестивалі

Закарпатські лялькарі повернулись із Білорусі з перемогою на міжнародному фестивалі Закарпатські лялькарі повернулись із Білорусі з перемогою на міжнародному фестивалі
Днями творча група Закарпатського академічного обласного театру ляльок повернулась із подорожі до білоруської столиці, де брала участь в IV Міжнародному Різдвяному фестивалі батлейних та лялькових театрів "Нябёсы".
Свої постановки представляли 19 театральних колективів з Білорусі, України, Литви, Естонії, Росії, Великобританії та Німеччини. Міжнародна програма фестивалю цьогоріч була розширена, приїхали чимало нових колективів, серед яких королівський палацовий театр "Lumumba" з Мюнхена, ляльковий театрик "Великий Ніс" ("Bіg Nose") з англійського міста Олд Стратфорд. Україна була представлена на фестивалі вперше й одразу трьома колективами – Київським театром ляльок "ПараШут", Львівським театром естрадних мініатюр "І люди, і ляльки" та Закарпатським академічним обласним театром ляльок. Батлейники й лялькарі зібралися на святки в освітньому центрі Свято-Єлисаветинського монастиря вже вчетверте. Об'єднані щирим бажанням подарувати глядачам радість і святковий настрій, вони привезли до Мінська захопливі та повчальні, кумедні і зворушливі, класичні й експериментальні, несхожі один на одного спектаклі. Закарпаття онлайн

Детальніше

ВІТАЄМО АНДРІЯ ОПІОКА!!!!

ВІТАЄМО АНДРІЯ ОПІОКА!!!!23 січня, у Закарпатській ОДА відбулося засідання обласного комітету з присудження премій у галузі літератури і мистецтва, на якому було розглянуто й обговорено подання установ культури та мистецтва, творчих спілок, громадських організацій, а також – пропозиції конкурсних відбіркових комісій на здобуття обласних премій у галузі літератури і мистецтва за 2017 рік. Після розгляду та обговорення було проведено таємне голосування, за результатами якого вирішено присудити: ...В галузі театрального мистецтва – премію імені братів Євгена та Юрія-Августина Шерегіїв:.
- у номінації "Актору – за найкращу акторську роль у виставі для дітей" – АНДРІЮ ОПІОКУ (актору Комунального закладу "Закарпатський академічний обласний театр ляльок" Закарпатської обласної ради) за роль Лиса у виставі "Фарбований лис" за мотивами казки І.Франка!
ВІТАЄМО АНДРІЯ ОПІОКА!!!!

Детальніше

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на лютий 2018 р

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на лютий 2018 р

Детальніше

З Новим 2018 Роком!

З Новим 2018 Роком!

Детальніше

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на січень 2018 р

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на січень 2018 р

Детальніше

Закарпатський театр ляльок до свого 35-річчя випустив книжку «Театр граючої ляльки Срібної землі»

Поява цього двомовного (українська, англійська), з вишуканим кольоровим, яскравим дизайном видання, що передає атмосферу веселого лялькового дійства (Галина Корнєва), стала можливою за сприяння Управління культури Закарпатської облдержадміністрації.
Упорядники й автори – Мирослав Петій, Ніна Малишка, Марина Белоус, Галина Корнєва, поставили собі за мету донести до загалу історію виникнення ідеї створення у старовинному Ужгороді – центрі Срібного Закарпатського краю, театру для найменших глядачів.
У назві «Бавка», так Театр ляльок став називатися відносно недавно, є характерна ознака. «Бавками» у верховинських селах здавна називали видовища, з якими бували там заїжджі лицедії, а учасником давніх вертепів завжди був «бавиля», актор, що виступав з ляльками. Таким чином, назва «Бавка» веде свій початок від давніх традицій народного лялькового мистецтва Закарпаття.
https://day.kyiv.ua
Закарпатський театр ляльок до свого 35-річчя випустив книжку «Театр граючої ляльки Срібної землі»
Закарпатський театр ляльок до свого 35-річчя випустив книжку «Театр граючої ляльки Срібної землі»
Закарпатський театр ляльок до свого 35-річчя випустив книжку «Театр граючої ляльки Срібної землі»

Детальніше

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на грудень 2017 р

Репертуар театру ляльок „БАВКА” на грудень 2017 р

Детальніше

Олександр Куцик: «Актори завжди підуть за режисером, якщо в нього є, куди їх повести»

Олександр Куцик: «Актори завжди підуть за режисером, якщо в нього є, куди їх повести»
Один із найвідоміших закарпатських режисерів про «театральну дієту», дитинство як сценарій автобіографії і «Недотепу із Вертепа» - візитівку «Бавки».
Заслужений артист України, режисер-постановник Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Бавка», лауреат і дипломант всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів, – для творчої біографії Олександра Куцика замало кількох сторінок, не те що одного абзацу в цьому інтерв’ю. Однак є словесна формула, яка лаконічно пояснює значну частину його досягнень – творець «Недотепи із Вертепа». У цій виставі – частинка дитинства Олександра Петровича і водночас вона є найкращим підтвердженням його майстерності, адже здобула десятки перемог, стала візитівкою «Бавки», і з часу прем’єри користується шаленим успіхом на Закарпатті та поза його межами. Якщо Дмитро Кешеля є «батьком» цього твору, то Олександр Куцик – «хрещений батько «Недотепи».
У своєму житті Олександр Куцик пройшов усі театральні етапи: починав з актора, продовжив як режисер, відкрив у собі педагога. Упродовж 30 років режисерської діяльності поставив понад три десятки вистав тільки в Закарпатському обласному театрі, а загалом лялькарській справі віддав 45 років свого життя. Сьогодні, зізнається, йому цікавіший професійний, фаховий етап, коли хочеться працювати не лише з одним колективом, а ставити вистави у різних театрах, бо це новий досвід. Тож нині Олександр є режисером-постановником у «Бавці» і своєрідним гастролером в інших театрах, як сам себе називає.
Під час інтерв’ю він спілкується так, ніби грає на сцені. Однак це зовсім не перевтілення заради співрозмовника, а такий особливий стиль спілкування. Кожне слово, емоція - справжні. Він не актор у житті, його життя – це театр, і мистецтво настільки наповнило єство, що навіть у буденності він не дозволяє собі монотонних речень, а проймається усім, про що розповідає. Олександр Куцик – це найважливіший, найвимогливіший глядач режисера Олександра Куцика, і в цьому, певно, секрет успіху талановитого закарпатця, про який багато театралів лише мріють.
http://prozak.info/Osobistosti

Детальніше

Предыдущая страница Следующая страница
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
iPhone / Ipad / Ipod - Новости
Яндекс.Метрика