Сьогодення

Сьогодення
СьогоденняЗ 2013 року театр очолив новий директор – Мирослав Петій, який має за плечима фахову театральну освіту, досвід практичної роботи актором, постановником. Художнім керівником прийшла людина з досвідом управління театральною справою Марина Білоус. Творчий процес триває. Для вдосконалення професійних навичок акторів в театрі проводяться планові заняття із майстерності актора, вокалу, сценічному руху. Закарпатський обласний театр ляльок щорічно приймає участь у багатьох престижних Міжнародних фестивалях театрів ляльок, про що свідчить його фестивальна карта. Багато сил вкладають у справу розвитку театру ветерани заступники директора Любов Кажоцина та Марія Порада, головний бухгалтер Раїса Яцко, головний адміністратор Людвіг Головач. У театрі і далі підтримується атмосфера творчого пошуку та взаємодопомоги, молоді режисери та сценографи мають можливість пробувати власні сили у самостійних постановках. Крім багато чисельних відзнак на Міжнародних фестивалях.
Сьогодні можна сміливо стверджувати, що театр ляльок „Бавка” став справжнім осередком культурного життя області.

Детальніше

Історія.

Багато чисельні глядачі, шанувальники Закарпатського академічного обласного театру ляльок всіх вікових категорій називають свій улюблений театр коротко – театр „Бавка”. Саме таку афішну назву взяв собі колектив театру у 2005 році. ФОТО БАВКИ. Чому саме Бавка? Колись у верховинських селах так називали будь-яке театральне видовище, крім того, до складу традиційного лялькового „вертепу”, окрім музикантів та співаків, входив „бавіля”, тобто той, хто працював з ляльками - бавками. Отож, назва театру «Бавка» символічна. І його вистави не залишаються поза увагою як глядачів, так і професіоналів, що дають їм високу оцінку на престижних міжнародних театральних фестивалях.

Історія.Історія.Історія.

Детальніше

Зростання

1988 рік став визначальним у житті Закарпатського театру ляльок. Колектив нарешті отримав стаціонарне приміщення. Це подарувало нові можливості та нові мистецькі перспективи. Відтак лялькарі взялися до праці з новим натхненням.,
ЗростанняЗростанняЗростанняТеатр очолили директор Олександр Туряниця та головний режисер Олександр Куцик. До театру прийшли нові творчі сили – актори Лариса Кравчик, Юлія Чеховська, Світлана Котик, Павло Проданюк, згодом – Дмитро Малий, Ярослава Янек, Олександр Беліков. Стала справжнім фахівцем молода художниця Тетяна Улинець, нині головний художник театру.

Детальніше

Яндекс.Метрика