Молитовний сніданок в Закарпатті

У минулу п'ятницю в м. Ужгород відбувся Молитовний сніданок, що зібрав людей різних конфесій, рангів, професій, політичних уподобань.
Мета – духовне єднання та щира молитва за перемогу українського народу у важкій, кровопролитній війні та мир в Україні!
На захід завітали: голова Закарпатської облради Роман Сарай та його заступник – Василь Дем'янчук, керуюча справами облради Мирослава Ливч, ректорка Академії культури і мистецтв, голова профільної комісії облради Наталія Шетеля, заступник Ужгородського міського голови та депутат облради Євген Плавайко, а також депутати облради – Федір Шандор, Михайло Рівіс, Ярослав Шукаль, Андрій Андріїв, Юрій Покорба, Зоя Темнохудова, Василь Федурцьо та ін.
Серед шанованих учасників – Воїни ЗСУ.
Організатори заходу – Василь Дем’янчук, Мирослава Ливч, а також народна артистка України, громадська і політична діячка, координаторка Всеукраїнських жіночих молитовних сніданків Оксана Білозір, співорганізатор заходу – меценат, волонтер Андрій Хрипта.
Також серед запрошених гостей були присутні директор-художній керівник Закарпатського академічного обласного театру ляльок Мирослав Петій та головний режисер театру, заслужена артистка України Наталія Орєшнікова.
Підносили молитву про родини, про відновлення економіки, енергетики, про нових лідерів, освіту, культуру, про захисників і захисниць України, медиків, рятувальників, волонтерів, загиблих Героїв сьогодення.
Відтак головну молитву «Отче наш» учасники прочитали на 8 мовах світу. З вірою, що «коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ, то коли вони будуть просити за неї, станеться їм від Мого Отця, що на небі!».
Молитовний сніданок в Закарпатті скачать dle 10.1русский торрент трекер