» » У четвер 25 квітня на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок відбувався показ вистави «Остання ніч у Хусті»»

У четвер 25 квітня на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок відбувався показ вистави «Остання ніч у Хусті»»

У четвер 25 квітня на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок відбувався показ вистави «Остання ніч у Хусті»» – за пʼєсою Олександра Гавроша «Блаженний Августин» Закарпатського обласного театру драми та комедії з міста Хуст.
У постановці в жанрі історичної хроники розповідається про створення Карпатської України та діяльність її Президента Августина Волошина.
Вистава відбулася два рази - вдень для студентства і школярів Ужгорода, ввечері - для громадськості.
Денний показ відвідали студенти Академії культури і мистецтв, також адміністрація театру ляльок (директор -художній керівник Мирослав Петій) посприяла тому, щоб в залі були присутні старшокласники ужгородських шкіл, зокрема постійних юних відвідувачів театру - учнів греко-католицького приватного ліцею ТЕОБЕНД, ліцею ім. Дойко Габора (школа 10), ліцею (школа12), лінгвістичної гімназії ім. Т. Шевченка.
Вечірню виставу відвідали ужгородці, представники творчої інтелігенції та обласної влади ( Департамент культури Закарпатської ОДА ). Директор департаменту заслужений артист України Євген Тищук відзначив постановників вистави та директора-художнього керівника колективу Олесю Чепелюк. Також почесними гостями були захисники, які проходять реабілітацію в Закарпатті.
Дуже приємно, що в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок є всі умови для відвідування заходів особам з обмеженими фізичними можливостями.
Отже, договір про творчу співпрацю між двома театральними колективами області має реальні практичні результати у справі всебічного художньо-естетичного виховання як молодого покоління, так і задоволення духовних потреб широкого кола глядачів.
У четвер 25 квітня на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок  відбувався показ вистави «Остання ніч у Хусті»»
У четвер 25 квітня на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок  відбувався показ вистави «Остання ніч у Хусті»»
У четвер 25 квітня на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок  відбувався показ вистави «Остання ніч у Хусті»»скачать dle 10.1русский торрент трекер