» » ВИСТАВА ЗАКАРПАТСЬКИХ ЛЯЛЬКАРІВ — ПОМІЖ НОМІНАНТІВ «ПРЕМ'ЄР СЕЗОНУ» !

ВИСТАВА ЗАКАРПАТСЬКИХ ЛЯЛЬКАРІВ — ПОМІЖ НОМІНАНТІВ «ПРЕМ'ЄР СЕЗОНУ» !

ВИСТАВА ЗАКАРПАТСЬКИХ ЛЯЛЬКАРІВ — ПОМІЖ НОМІНАНТІВ  «ПРЕМ'ЄР СЕЗОНУ» !З 2010 року в Україні проводиться Всеукраїнський щорічний огляд-конкурс театрів ляльок «Прем'єри сезону», заснований Громадською організацією «Український національний центр міжнародної спілки діячів театру ляльок УНІМА-УКРАЇНА» серед професійних театрів ляльок України державної, комунальної, та приватної форм власності.
Роки карантинних обмежень перевели захід у віртуальну площину, а збройна агресія загальмувала проведення останніх двох «сезонів», але тепер поновлене проведення огляду й було анонсовано одразу два заходи: «Прем’єри сезону-2021-2022», «Прем’єри сезону-2022-2023». З прем'єр кожного театрального сезону театри мали право висунути на конкурс одну виставу.
На сьогодні авторитетне журі відзначило номінантів огляду-конкурсу «Прем’єри сезону-2021-2022», і в «шорт-лист» потрапила вистава Закарпатського академічного обласного театру ляльок за п'єсою Нелі ШЕЙКО-МЕДВЕДЕВОЇ «Хуха, Дюдя і Потороча» (режисер-постановник — заслужена артистка України Наталія ОРЄШНІКОВА, художник-постановник — Паола ПОЛУДЕННА). Всього до публічного огляду та обговорення було рекомендовано 7 вистав українських театрів ляльок.
Вистава за умовами конкурсу буде транслюватись онлайн 4 лютого о 17:30 на каналі YouTube ГО УНІМА-УКРАЇНА (лінк доступу
@unimaukraine
з наступним обговоренням переглянутої вистави на платформі Zoom
K1qaS.1 Meeting ID: 858 5691 1965 Passcode: 036489
Подібні творчі зустрічі плануються й у березні для трансляції вистав сезону 2022-2023 років.
Щиро вітаємо закарпатських лялькарів з новим визнанням на всеукраїнському рівні, наводимо посилання на вистави-номінанти, а також наголошуємо, що ужгородці та гості Ужгорода мають чудову можливість передивитись цю виставу «наживо», на сцені театру ляльок «БАВКА» (пл.Театральна, 8 😎 у неділю 25 лютого, початок 11:00 та 13:00. Адже театр — це насамперед живе спілкування актора з глядачем!
facebookскачать dle 10.1русский торрент трекер