На Закарпатті – «Всесвіт у долонях»

Це – Міжнародний арт-діалог візуально-пластичних форм театру
На Закарпатті – «Всесвіт у долонях»
Закарпаття гостинно приймає Міжнародний арт-діалог візуально-пластичних форм театру «Всесвіт у долонях». Про цей мистецький захід і його програму розповіли сьогодні в обласній військовій адміністрації.

Очільник обласного департаменту культури, заслужений артист України Євген Тищук сказав, що арт-діалог відкрили виставкою театральної ляльки, декорацій і костюмів в Ужгородському скансені. Там свої роботи представили закарпатські майстри.

А відвідувачі експозиції можуть зблизька побачити своїх улюблених героїв лялькових виставта навіть доторкнутися до них.

«Виставка чудово пасує для сімейного перегляду, тому батьки разом із дітьми мають можливість відвідати її і доторкнутися до мистецтва наших лялькарів», – зазначив директор департаменту і нагадав, що захід триватиме до 13 листопада.

Водночас художній керівник Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Бавка» Мирослав Петій, як повідомляє прес-служба ОВА, – зазначив, що міжнародний арт-діалог – це можливість для митців поділитися своїми здобутками з іншими колегами та студентами мистецьких вишів.

Під час роботи «Всесвіту у долонях» артисти «Бавки» в неділю покажуть нову виставу «Останнє Туреня», якою нещодавно відкрили 43-й театральний сезон (режисер – заслужений артист України Олександр Куцик, автор п'єси – Олександр Гаврош).

Також до цього заходу в Ужгороді приєднаються й учасники з інших регіонів України та з-за кордону. А родзинкою спільних виступів стане не лише поєднання візуальних і пластичних форм, а й долучення вербального ефекту до тих театрально-видовищних виступів, які будуть презентувати на заході, підкреслила завідувачка кафедри мистецьких дисциплін Академії культури і мистецтв, кандидатка педагогічних наук, доцентка Олена Кравчук.

Василь НИТКА. Ужгород.
На знімку: Євген Тищук, Олена Кравчук і Мирослав Петій (зліва на право) розповіли про цю мистецьку подію.
Фото прес-служби ОВА.

Стаття з сайту - www.golos.com.uaскачать dle 10.1русский торрент трекер
Яндекс.Метрика