» » На Закарпаття з гастролями вперше приїде Миколаївський академічний художній драматичний театр

На Закарпаття з гастролями вперше приїде Миколаївський академічний художній драматичний театр

На Закарпаття з гастролями вперше приїде Миколаївський академічний художній драматичний театрНа Закарпаття з гастролями вперше приїде Миколаївський академічний художній драматичний театр
2023 рік в Україні оголошено роком Дмитра Креміня. Нашому земляку, поетові, заслуженому діячу мистецтв України, лауреату Шевченківської премії цього року виповнилося б 70.
У червні в Миколаївському театрі пройшла прем’єра вистави «Земний монолог. Пам’яті Дмитра Креміня». Автор ідеї та режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун.

Прем’єру вистави «Земний монолог. Пам’яті Дмитра Креміня» на Закарпатті можна буде побачити в Ужгороді 14 вересня о 16-й годині в театрі «Бавка». А 15 вересня в Мукачівському драматичному театрі о 15-й годині.

Для маленьких закарпатців Миколаївський театр також підготував сюрприз. Театр покаже виставу «Котячі історії», за п’єсою «Коти-біженці» Людмили Тимошенко, Марини Смілянець. Режисер-постановник – Катерина Богданова.

Під час війни непроста доля спіткає не тільки людей: коти теж мають свої історії переживань, поневірянь, сумних і щасливих пригод. Герої казки розкажуть дітлахам про дружбу, навчать взаємодопомозі, співчуттю, доброму відношенню до оточуючих, вірі у диво і у те, що навіть найзаповітніші мрії і бажання збуваються.

Виставу «Котячі історії» можна буде побачити на сцені театру ляльок «Бавка» 14 вересня о 12-й годині. А у Мукачівському драмтеатрі казку можна подивитися 16 вересня об 11-й годині.

Також під час гастролей Закарпаттям Миколаївський академічний художній драматичний театр прийме участь в Міжнародному театральному фестивалі моновистав «Монологи над Ужем».

13 вересня в Ужгороді, миколаївці покажуть виставу «Проста українська скіфська баба», за твором «Доця» Тамари Горіха Зерня. У Мукачеві цю виставу можна подивитися 15 вересня о 18-й годині в драмтеатрі. Виконавиця – Марина Васильєва.zakarpattya.net.ua
На Закарпаття з гастролями вперше приїде Миколаївський академічний художній драматичний театрНа Закарпаття з гастролями вперше приїде Миколаївський академічний художній драматичний театрНа Закарпаття з гастролями вперше приїде Миколаївський академічний художній драматичний театр
На Закарпаття з гастролями вперше приїде Миколаївський академічний художній драматичний театрскачать dle 10.1русский торрент трекер
Яндекс.Метрика