» » ЮВІЛЕЙ - Людвіга Вільмошовича ГОЛОВАЧА

ЮВІЛЕЙ - Людвіга Вільмошовича ГОЛОВАЧА

ЮВІЛЕЙ - Людвіга Вільмошовича ГОЛОВАЧАУ квітневий день відзначає два своїх славних ювілеї головний адміністратор, ветеран Закарпатського академічного обласного театру ляльок Людвіг Вільмошович ГОЛОВАЧ — 70-річчя від дня народження та 40-річчя неперервної трудової діяльності у театрі!
Випускник Хустського культосвітнього училища, Людвіг Вільмошович належить до найдосвідченіших адміністративних працівників театру. Перший запис у трудовій книжці про те, що Головача Л.В. прийняли організатором глядача, зроблено у 1983 році, коли театр ще тільки «ставав на ноги». Відтоді він не розлучався з колективом театру. Періодично його призначали на різні посади, але справжнім покликанням ювіляра й донині залишається праця театрального адміністратора.
Протягом багатьох років майже жоден з виїздів театру на гастролі по Закарпаттю, в обласні центри та за межі України не обійшовся без професійної праці головного адміністратора.
В кожній області України Людвіг Вільмошович мав добре налагоджені зв’язки з адміністрацією та відділами народної освіти, вмів заздалегідь чітко організувати глядацьку аудиторію. Окремо треба відзначити роботу ювіляра з навчально-виховними закладами саме Закарпатської області, в якої протягом десятиліть практично неможливо було знайти школи або садочка, де не знали б комунікабельного та щирого головного адміністратора театру ляльок, адже обслуговування юного глядача області – основне завдання колективу.
Починаючи з 1990 року Людвіг Вільмошович незамінний член Оргкомітету проведення широковідомого Міжнародного фестивалю театрів ляльок «Інтерлялька», який у 2022 році відбувся у вісімнадцяте. Саме тут великий досвід головного адміністратора ставав у пригоді — у плануванні логістиці зустрічей, приїздів та від'їздів, розселення та харчування гостей поряд з розв'язанням непередбачуваних питань, без яких не проходить жоден масовий форум.
Окрім професійних здібностей, треба відзначити активну участь Людвіга Вільмошовича у громадському житті театру ляльок — важко згадати хоча б один виїзд колективу на природу, збір грибів, творчий відпочинок без шановного ювіляра, який завжди виступає найкращим організатором дозвілля, головним кухарем, спеціалістом з приготування унікального бограча та інших закарпатських страв.
Людвіг Вільмошович Головач щиро вболіває за творчий успіх акторської трупи та господарсько-фінансове становище театру ляльок і довів це своєю багаторічною професійною працею в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок.
Отже, закарпатські лялькарі щиросердечно вітають свого колегу, ветерана праці з красними ювілейними датами й зичать здоров'я, радості та щастя на МНОГАЯ І БЛАГАЯ ЛІТА!
ЮВІЛЕЙ - Людвіга Вільмошовича ГОЛОВАЧА
ЮВІЛЕЙ - Людвіга Вільмошовича ГОЛОВАЧА
ЮВІЛЕЙ - Людвіга Вільмошовича ГОЛОВАЧА
ЮВІЛЕЙ - Людвіга Вільмошовича ГОЛОВАЧА
ЮВІЛЕЙ - Людвіга Вільмошовича ГОЛОВАЧАЮВІЛЕЙ - Людвіга Вільмошовича ГОЛОВАЧА
ЮВІЛЕЙ - Людвіга Вільмошовича ГОЛОВАЧАскачать dle 10.1русский торрент трекер
Яндекс.Метрика