» » МІСТО ДНІПРО ЧЕКАЄ НА ЗАКАРПАТСЬКИХ ЛЯЛЬКАРІВ!

МІСТО ДНІПРО ЧЕКАЄ НА ЗАКАРПАТСЬКИХ ЛЯЛЬКАРІВ!

МІСТО ДНІПРО ЧЕКАЄ НА ЗАКАРПАТСЬКИХ ЛЯЛЬКАРІВ!Представляти лялькарське мистецтво Закарпаття на V Міжнародному фестивалі вистав театрів ляльок «DniproPuppetFest 2021» обрано виставу-візитівку театру і краю за п'єсою Дмитра Кешелі "НЕДОТЕПА ІЗ ВЕРТЕПА" (режисер — заслужений артист України Олександр Куцик, сценограф — Ярослав Данилів).
Відрадно, що колектив Закарпатського академічного обласного театру ляльок високо цінують та радо запрошують українські колеги: поїздка на фестиваль до Дніпра буде третьою упродовж двох місяців: виставою "ВЕЧОРИ НА ХУТОРІ, АБО БІЛИЦІ ПРО ВІЧНЕ" (автори — Н. Орєшнікова та Н. Малишка за Миколою ГОГОЛЕМ, режисерка-постановниця — заслужена артистка України Наталія Орєшнікова, художниця-постановниця — Інесса Кульчицька) урочисто закривався останній день Першого міжнародного мультижанрового фестивалю сценічного мистецтва для молодої аудиторії СТРУС/The First International Festival STRUS, що проходив у місті Львів з 5 по 9 жовтня 2021 року, на участь в якому театр виборов право в суворому конкурсному відборі. Вистава була гідно оцінена авторитетними критиками. А вже з 18 по 20 жовтня у Вінниці закарпатські лялькарі брали участь у другому етапі XII Міжнародного фестивалю театрів ляльок «Подільська лялька» – 2021 у форматі «live» («наживо»), на якій були запрошені переможці першого, онлайн-етапу. На конкурс закарпатці представили виставу «ТРЯМ, ПРИВІТ!» за п'єсою Сергія Козлова, що була поставлена в театрі у 2018 році головною режисеркою театру, заслуженою артисткою України Наталією Орєшніковою та сценографкою Вірою Задорожньою, а до Вінниці повезли свою останню прем'єру — виставу «НОВА СУКНЯ ДЛЯ ПРИНЦЕСИ» за п'єсою одеської драматургині Оксани Маслової у постановці Наталії Орєшнікової та художниці Паоли Полуденної.
Подорож до Дніпра на Міжнародний фестиваль вистав театрів ляльок «DniproPuppetFest 2021», який проходитиме в рамках проєкту «Культурна столиця» з 28 по 30 листопада — надзвичайно відповідальна і довгоочікувана, адже лише сім колективів відібрано для участі: Львівський, Закарпатський, Черкаський, Полтавський, Миколаївський, Київський та Гданський театри ляльок! Звісно, що також представлять свою виставу і господарі — Дніпровський міський театр ляльок.
Отже, творче життя закарпатських лялькарів вірує й набирає обертів!


Дорогі друзі! Раді повідомити, що ми розпочинаємо п’ятий ювілейний міжнародний фестиваль театрів ляльок «DniproPuppetFest 2021»!
Фестиваль проходитиме в рамках проєкту «Культурна столиця» з 28 по 30 листопада!
Цьогоріч з новими цікавими виставами до Дніпра завітають Львівський, Закарпатський, Черкаський, Полтавський, Миколаївський, Київський та Гданський театри ляльок!
Спеціальний гість фестивалю – зірка польського кіно, телебачення та театру ляльок Марцін Мажец!
Традиційно відкриє «DniproPuppetFest 2021» вистава Дніпровського міського театру ляльок.
Всього на глядачів чекають 8 вистав:
28 листопада:
11.00 «Віслючок, який мріяв стати зіркою» - Дніпровський міський театр ляльок, Дніпровський міський театр ляльок (ж/м Перемога, пр. Героїв, 40А).
15.00 «В гості до сонечка» - Львівський академічний міський театр ляльок «І люди і ляльки», Дніпровський міський театр ляльок (ж/м Перемога, пр. Героїв, 40А).
18.00. «Лицар без коня» - Гданський міський театр ляльок «Barnaby», концерт – холлі «Бубомара» (вул.Вернадського 1/3)
29 листопада:
11.00. «Недотепа із вертепа» - Закарпатський академічний театр ляльок «БАВКА», Дніпропетровський Академічний Обласний Український Молодіжний Театр (вул. Володимира Мономаха, 23)
15.00. «Дюймовочка» - Черкаський академічний театр ляльок, Дніпропетровський Академічний Обласний Український Молодіжний Театр (вул. Володимира Мономаха, 23)
19.00. «Леді в лавандовому» - Полтавський академічний театр ляльок, Дніпропетровський Академічний Обласний Український Молодіжний Театр (вул. Володимира Мономаха, 23)
30 листопада:
12.00 «Федорине горе» - Приватний театр ляльок «ІстАрт» м. Миколаїв, концерт-холл вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 8, музична школи №15
15.00. «Чарівна скрипка» - Приватний театр ляльок «Равлик» м. Київ, концерт-холл вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 8, музична школи №15

Довідки за телефонами: +380952224132, +380675606321 - адміністратор фестивалю Наталія.

Зверніть увагу, що на вистави «Лицар без коня», «Дюймовочка» та «Леді в лавандовому» обов'язкова реєстрація за посиланням: docs.google.com/formскачать dle 10.1русский торрент трекер
Яндекс.Метрика