» » Закарпатські лялькарі відновлюють свої зустрічі з глядачами (ВІДЕО)

Закарпатські лялькарі відновлюють свої зустрічі з глядачами (ВІДЕО)

Нарешті Закарпаття вийшло з епідеміологічного кута "червоної зони" і в регіоні починає поновлюватись спосіб життя, наближений до кращих часів. У Закарпатському академічному обласному театрі ляльок вже дуже заскучали за своїми улюбленими глядачами! Адже в березні довелося скасувати святкування Всесвітнього дня лялькаря та Міжнародного дня театру, і це у ювілейний сороковий сезон "Бавки"!
а час вимушеної перерви показу вистав в театрі наполегливо працювали над створенням нових творчих робіт, реалізацією цікавих ідей - був підготовлений ювілейний ляльковий концерт, розроблена концепція казкового театрального квесту, готується до скорого випуску нова прем'єра.

Отже, 17 квітня 2021, у суботу, об 11:00 глядачам представлять казку-імпровізацію "БОНЖУР, КАТРУСЮ!"за мотивами твору Шарля Перро "Червона шапочка". Прем'єра вистави відбулася в грудні минулого року, із-за карантину її фактично не встигли побачити юні ужгородці.

А в неділю 18 квітня лялькарі запрошують на прем'єру ювілейної вистави-концерту "ТЕАТР. ЛЯЛЬКА. МЕТАМОРФОЗИ". Недільні вистави відбуватимуться традиційно об 11:00, 13:00 годинах.

Варто нагадати, що вистави у затишному теплому залі на площі Театральній в Ужгороді проводяться з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм. Кількість місць обмежена у зв'язку з карантинними вимогами.

У театрі ляльок сподіваються на теплу зустріч з глядачами й готові знову дивувати й радувати маленьких і дорослих своїми творчими здобутками.

Закарпатські лялькарі відновлюють свої зустрічі з глядачами (ВІДЕО)
Закарпатські лялькарі відновлюють свої зустрічі з глядачами (ВІДЕО)скачать dle 10.1русский торрент трекер