» » Чудовий ювілей відмічає Олександр ГАВРОШ, письменник, журналіст, драматург і багаторічний друг театру ляльок БАВКА

Чудовий ювілей відмічає Олександр ГАВРОШ, письменник, журналіст, драматург і багаторічний друг театру ляльок БАВКА

Чудовий ювілей відмічає  Олександр ГАВРОШ, письменник, журналіст, драматург і багаторічний друг театру ляльок БАВКАЧудовий ювілей напередодні Міжнародного дня театру відмічає письменник, журналіст, драматург і багаторічний друг театру ляльок БАВКА Олександр ГАВРОШ!
Вже понад десять років закарпатські лялькарі плідно співпрацюють з письменником. У 2011 році на сцені театру була поставлена п’єса «Цирк Івана Сили», яка виборола першу премію в номінації «П’єса для дітей» літературного конкурсу «Коронація слова-2011». Постановники вистави (режисер - заслужена артистка України Наталія Орєшнікова, художник - Тетяна Улинець, музика до пісень – Геннадій Донецький, музичне оформлення – Микола Карпенко, хореографія – Анжела Клайзнер) поставили виставу в жанрі першого закарпатського мюзиклу із ляльками, присвятивши уродженцю села Білки, найсильнішому чоловікові ХХ століття, засновникові закарпатської школи силових мистецтв Іванові Фірцаку (Кротону). У виставу залучений весь акторський склад театру.
Відтак у 2012 році на сцені Закарпатського театру ляльок була здійснена постановка вистави-містичної придибенції на верховинський мотив "Тричі славний розбійник Пинтя" в постановці відомого білоруського режисера Олега Жюгжди та художниці Тетяни Улинець. Вистава за п'єсою Олександра Гавроша перемогла на Всеукраїнському огляді-конкурсі "Прем’єри сезону 2012-2013", який щорічно проводить Український центр міжнародної спілки діячів театру ляльок "УНІМА-УКРАЇНА" у номінації "вистава для дітей 11-14 років".
А у 2014 відбулась прем’єра вистави «Сторінками щоденника поета», яка була присвячена 200-річчю Т.Г.Шевченка. Художня публіцистична вистава за мотивами двох п’єс Олександра Гавроша «Рядовий Тарас Шевченко» та «Щоденник рядового Т» відтворювала події останніх днів перебування Шевченка на засланні. Це була експериментальна робота театру у режисурі провідного актора театру Миколи Карпенка та художниці Тетяни Поринець.
Вистави за п'єсами Олександра Гавроша бережно зберігаються у чинному репертуарі театру, а постановку "Тричі славний розбійник Пинтя" в рамках грантового проєкту «Золотий фонд закарпатських лялькарів», підтриманого Німецьким культурним центром «Гете-інститут» при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні у рамках Європейської програми House of Europe з метою збереження перевели у цифрову форму, зробивши якісну відеоверсію.
Закарпатські лялькарі щиро вітають Олександра Гавроша з ювілеєм, сподіваються на подальшу творчу співпрацю, бажають здоров'я, любові, здійснення найзаповітніших мрій та планів!
Чудовий ювілей відмічає  Олександр ГАВРОШ, письменник, журналіст, драматург і багаторічний друг театру ляльок БАВКА
Чудовий ювілей відмічає  Олександр ГАВРОШ, письменник, журналіст, драматург і багаторічний друг театру ляльок БАВКАЧудовий ювілей відмічає  Олександр ГАВРОШ, письменник, журналіст, драматург і багаторічний друг театру ляльок БАВКА
Чудовий ювілей відмічає  Олександр ГАВРОШ, письменник, журналіст, драматург і багаторічний друг театру ляльок БАВКАЧудовий ювілей відмічає  Олександр ГАВРОШ, письменник, журналіст, драматург і багаторічний друг театру ляльок БАВКА
Чудовий ювілей відмічає  Олександр ГАВРОШ, письменник, журналіст, драматург і багаторічний друг театру ляльок БАВКАскачать dle 10.1русский торрент трекер