ДО ЮВІЛЕЮ ВАСИЛЯ ГУСТІ

ДО ЮВІЛЕЮ ВАСИЛЯ ГУСТІ21 березня, саме на Всесвітній день лялькаря святкував свій славний 70-річний ювілей вірний друг і порадник закарпатських лялькарів заслужений працівник культури України Василь Петрович ГУСТІ.
У творчій біографії Поета є період, коли він працював завідувачем літературної частини театру ляльок. Є в театрі його "Андрійкова школа" - серія віршованих виховних "хвилинок" для бесід з дітлахами перед виставами. І є віршована версія української народної казки "Коза-дереза" - п'єса "Як рак-неборак козу розуму навчив". Вистава, створена за п'єсою Василя Густі, почала 1999 року своє життя у чудовому товаристві - поставив її режисер Олександр Куцик, з художнім оформленням, костюмами й ляльками дебютувала випускниця Ужгородського художнього коледжу, а нині широко відома сценографка Леся Лучко, музику написав наш вельмишановний композитор, заслужений діяч мистецтв України Віктор Теличко, а за час сценічного життя ролі у ній переграли майже всі актори театру! Адже вистава й понині, вже 22 роки не сходить з підмостків закарпатського академічного обласного театру ляльок, зайнявши почесне місце у "золотому фонді театру" серед най улюблених вистав-довгожителів, які прикрашають репертуарну афішу.
Отже, з великим бажанням колектив вітає дорогого Василя Петровича з ювілеєм, зичить йому здоров'я, добробуту й творчого натхнення на Многая і Благая Літ!
ДО ЮВІЛЕЮ ВАСИЛЯ ГУСТІ
ДО ЮВІЛЕЮ ВАСИЛЯ ГУСТІ
ДО ЮВІЛЕЮ ВАСИЛЯ ГУСТІскачать dle 10.1русский торрент трекер