» » Заяву на оренду частини лялькового театру в Ужгороді для облаштування громадського туалету відхилили

Заяву на оренду частини лялькового театру в Ужгороді для облаштування громадського туалету відхилили

Заяву на оренду частини лялькового театру в Ужгороді для облаштування громадського туалету відхилилиПро це розповіла начальниця Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради Юлія Малик.
Як повідомляло Закарпаття онлайн, 19 жовтня у комунальній газеті «Новини Закарпаття» з’явилася інформація від «Управління спільною власністю», що в обласному театрі ляльок "Бавка" облаштують громадську вбиральню. У разі незгоди із пропозицією незаконно влаштувати в театрі туалет колективу погрожували урізанням бюджетного фінансування.

Велика подяка за підтримку усім небайдужим громадянам, завдяки яким питання з облаштуванням громадської вбиральні наразі закрито! Але передача будівлі театру ляльок в управління установі, дуже далекої від розуміння питань художнього мистецького виховання молодого покоління громадян та історичної цінності приміщення, у якому славетний Микола Садовський засновував перший на Закарпатті професійний український театр загрожує непередбачуваними наслідкамискачать dle 10.1русский торрент трекер