Між нами, козаками

У Закарпатському обласному академічному театрі ляльок “Бавка” відбулася прем’єра вистави О.Куцика “Козак Мамарига” за мотивами однойменної народної казки. Для тих, хто не встиг подивитись прем'єру — запрошуємо відвідати театр наступного місяця - 21 квітня
Попри простий сюжет (козак карає зажерливого короля) спектакль вийшов максимально яскравим і видовищним, хоч і поставлено його у типовому для сучасного українського мистецтва стилі мінімалізму. На сцені – поворотна конструкція, що постійно крутиться, демонструючи щораз нову декорацію, яка до того ж по-різному освітлюється. Усе це разом з розслаблюючою музикою творить гіпнотизуючий, навіть заколисуючий ефект. Почуваєшся справді дитиною у ліжку, якій бабуся чи дідусь читає казочку.
Дідусь Олександр Петрович справді постарався на славу. Естетика народної пісні (сивий коник, сестра-шабля, червона калина і чорна ожина) чергується з естетикою казки – почасти чарівної, почасти побутово-сатиричної. Декорації аж світяться, наче розмальовані люмінесцентною фарбою (світло С.Бєлікової). Від самого початку виникає враження ночі на Івана Купала, горючої папороті і зачарованого лісу (художниця О.Россол зі Львова). Розкішні костюми забезпечили ледь не половину успіху. Це те, що юним глядачам авжеж захочеться намалювати, повернувшись додому.
zakarpattya.net.ua
Між нами, козаками
Між нами, козакамискачать dle 10.1русский торрент трекер
Яндекс.Метрика