» » З глибоким сумом повідомляє, що 4 травня 2018 року на 64-му році життя відійшла у вічність Турицька Віра Іванівна.

З глибоким сумом повідомляє, що 4 травня 2018 року на 64-му році життя відійшла у вічність Турицька Віра Іванівна.

З глибоким сумом повідомляє, що 4 травня 2018 року на 64-му році життя відійшла у вічність Турицька Віра Іванівна.Комунальний заклад «Закарпатський академічний обласний театр ляльок» Закарпатської обласної ради з глибоким сумом повідомляє, що 4 травня 2018 року на 64-му році життя внаслідок важкої хвороби відійшла у вічність художник театру, член Національної Спілки театральних діячів України Турицька Віра Іванівна.
Віра Іванівна закінчила Ужгородський коледж мистецтв ім.. А. Ерделі. Багато років працювала художником в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі, за час роботи створила сценографію та костюми до багатьох вистав, оформляла державні та ювілейні урочистості.
З 1993 року Віра Іванівна перейшла на роботу у Закарпатський театр ляльок, працювала художником-бутафором, художником ігрових ляльок, виконувала обов’язки художника-постановника, довгий час перебувала на посаді головного художника. Вистави, над якими працювала як художник-постановник, зокрема - «Лелеченя та опудало», «Усмішка клоуна», «Підкова на щастя» та інші - займають провідне місце в репертуарі театру. Маючи великий досвід роботи в театрі, вона щиро передавала його молодим художникам.
Віра Іванівна віддано служила театральному мистецтву, щедро даруючи свій талант глядачам, колегам, друзям. Її душевне тепло та любов до своєї справи залишаться надовго в наших серцях.
Колектив і дирекція Комунального закладу «Закарпатський академічний обласний театр ляльок» Закарпатської обласної ради висловлюють щире співчуття рідним і близьким Віри Іванівни – насамперед доньці Власті та двох онукам, яких вона щиро безмежно любила.
Закарпаття втратило відданого фахівця театральної справи, талановиту мисткиню, але вічною про неї буде Пам'ять.скачать dle 10.1русский торрент трекер