» » Закарпатська "Бавка" поповнила свій арсенал нагород на фестивалі "СВІТ ЛЯЛЬОК" у Житомирі

Закарпатська "Бавка" поповнила свій арсенал нагород на фестивалі "СВІТ ЛЯЛЬОК" у Житомирі

Закарпатська "Бавка" поповнила свій арсенал нагород на фестивалі "СВІТ ЛЯЛЬОК" у Житомирі Закарпатська "Бавка" поповнила свій арсенал нагород на фестивалі "СВІТ ЛЯЛЬОК" у Житомирі Закарпатська "Бавка" поповнила свій арсенал нагород на фестивалі "СВІТ ЛЯЛЬОК" у Житомирі
Актори Закарпатського академічного обласного театру ляльок з виставою "Чарівні слова" взяли участь у ІІІ-му відкритому Всеукраїнському фестивалі театрів ляльок "Світ ляльок", що проходив у Житомирі з 23 по 27 квітня.
Театральне свято об’єднало п'ятнадцять яскравих творчих колективів України з виставами для дітей і дорослих на класичні, традиційні українські та сучасні теми й сюжети. Серед учасників, окрім колективів із Ужгорода і власне Житомира, були також Запорізький, Вінницький, Херсонський, Полтавський, Миколаївський, Черкаський, Рівненський, Чернівецький, Чернігівський обласні театри ляльок і приватні театри, що теж добре знані глядачами – театр ляльок "ПараШут" із Києва та Миколаївський театр ляльок "IstArt". Ну, і звісно – що за фестиваль без театральної молоді: студенти кафедри акторського мистецтва та режисури театру ляльок Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенка-Карого представили свій творчий доробок за казками Ш.Перро, братів Грімм та О.Толстого. Репертуар фестивалю приємно вразив учасників різноманітністю драматургії, театральних засобів, цікавими знахідками у ляльководінні.
Закарпатські лялькарі представляли на фестивалі минулорічну прем'єру – "Чарівні слова" за п'єсою Вадима Довлетова в постановці режисера, заслуженої артистки України Наталії Орєшнікової, художника-сценографа Олени Бугренкової, художника по світлу Ірини Осокіної. Заслужена артистка України Елла Григор'єва, актори Микола Карпенко та Ярослава Яник зіграли виставу про маленького хлопчика Іванка, котрий несподівано потрапляє у казку та намагається повернутися, але як саме це зробити – ніхто з казкових персонажів не знає. Лісова Відьма і Триголовий Дракон не поспішають допомогти хлопчикові виплутатися з неприємної історії. Але Іванко сам зміг зрозуміти, що він вчинив не так, кого образив і що потрібно зробити, щоб повернутися до Мами – розгадкою виявились прості, але надзвичайно важливі слова... Вистава була позитивно сприйнята глядачами, колегами та критиками – творча група почула багато схвальних відгуків.
Приємно констатувати, що і цього разу вистава закарпатців не пройшла непоміченою – рішенням глядацького та професійного журі фестивалю під час церемонії закриття та відзначення переможців одну з головних нагород ІІІ-го відкритого Всеукраїнського фестивалю театрів ляльок "Світ ляльок" – диплом за перемогу в номінації "Найкраща жіноча роль" – за ролі у виставі "Чарівні слова" Закарпатського академічного обласного театру ляльок "Бавка" отримала заслужена артистка України Елла Григор'єва. Більше тут --->скачать dle 10.1русский торрент трекер