ПРЕМ’ЄРА вистави «КОЗА-ДЕРЕЗА»

20 вересня 2015 року у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок -ПРЕМ’ЄРА вистави «КОЗА-ДЕРЕЗА». Вистава створена за п’єсою «Як рак-неборак козу розуму навчив» відомого закарпатського письменника Василя Густі. Історія для дітей дошкільного та шкільного вікуза мотивами української народної казки про ззовні милу, а насправді брехливу і вередливу кізоньку, яка оманою та підступністю пересварила родину своїх господарів, налякала всіх звірів у лісі. І тільки маленький, але сміливий Рак-Неборак зміг провчити Козу-Дерезу.

У репертуарі театру вже була вистава за п’єсою Густі, але зараз режисер – заслужений артист України Олександр Куцик зробив нову сценічну версію з оновленим складом виконавців – у виставі грають досвідчені майстри граючої ляльки Тетяна Сударєва та Андрій Опіок, а з ними поруч творча молодь Світлана Кривда та Микола Ігнатишин.

Музика до вистави створена закарпатським композитором Віктором Теличко, сценографія та ляльки – художником Лесею Лучко.

Отже «БАВКА» щиро запрошує малят та їхніх батьків відвідати прем’єрну виставу «Коза-Дереза» у затишному театрі на площі Театральній в Ужгороді. Початок вистав традиційно об 11.00 та 13.00
ПРЕМ’ЄРА вистави «КОЗА-ДЕРЕЗА»скачать dle 10.1русский торрент трекер
Яндекс.Метрика